Wybrane realizacje
Promotorzy Asus
Nasza agencja przez cały czas koordynuje akcję promotorską firmy Asus. W halach sprzedażowych na terenie całej Polski ulokowaliśmy swoich przedstawicieli, są w sklepach Media Markt, Saturn, Rtv Euro Agd, czy Media Expert. Wykwalifikowani promotorzy świetnie spełniają swoje obowiązki w zakresie promocji marki i sprzętu firmy Asus, wspaniale odnajdując się w znajomości produktów całej gamy marki Asus. Prowadzą również szkolenia produktowe dla pracowników sklepów RTV Euro AGD, Neonet, Media Markt, Saturn, Media Expert. Cieszymy się z powierzonego nam zadania i obdarzenia nas takim zaufaniem!
Klient: Asus
Produkt: Promocja marki Asus
Data: trwa cały czas
Zobacz galerię
Promotorzy Intel
Intel jest firmą, która powierzyła nam promocję swojej marki. W czwartym kwartale 2017 roku zaopatrywaliśmy kilkadziesiąt hal sprzedażowych w naszych pracowników, którzy realizowali swoje obowiązki w zakresie promocji i sprzedaży produktów firmy Intel. W pierwszym kwartale 2018 roku nasi promotorzy dbają o ekspozycję i dobre imię firmy Intel w całym kraju w sklepach Rtv Euro Agd oraz Media Expert. Nasza wykwalifikowana kadra przed startem każdej akcji przechodzi szereg szkoleń produktowych, przez co wiedza i znajomość produktów naszych pracowników stoi na najwyższym poziomie.
Klient: Intel
Produkt: Promocja firmy Intel
Data: trwa cały czas
Zobacz galerię
PGA Poznań Game Arena 2018
PGA Poznań Game Arena 2018, to czternasta edycja jednych z największych targów gier komputerowych i rozrywki multimedialnej w Europie, na których nie mogło Nas zabraknąć! Pośród 1100 efektownych stanowisk gamingowych, Promotorzy Naszej Agencji zajmowali się obsługą stanowiska firmy Asus. Nasz zespół dbał również o prezentację najnowszych urządzeń firmy Asus, gdzie uczestnicy PGA Poznań Game Arena na własnej skórze mogli doświadczyć nowinek technologicznych z branży IT, grając w ulubione tytuły gier na sprzętach komputerowych dysponujących niewyobrażalną wydajnością. To również na stanowisku Asus pojawiła się prawdziwa gwiazda e-sportowej sceny Piotr Izak Skowyrski, który z pasją odpowiadał na pytania jakie otrzymywał od publiczności oraz zdradził wiele ciekawych informacji dotyczących świata e-sportu w Polsce i na świecie. Uczestnicy PGA 2018 mieli również możliwość zapoznania się z najnowszym smartfonem firmy Asus ROG phone oraz zasiąść za sterami pojazdu rodem z gry PUBGa! Swoje stoisko posiadała także firma T-Mobile, na której Promotor Marki Asus, zachęcał do skorzystania z najnowszych ofert T-Mobile i Asus.
Klient: ASUS
Produkt: PGA Poznań Game Arena - ASUS
Data: 10.2018
Zobacz galerię
Grand Video Awards 2018
W październiku 2018 roku w warszawskim kinie Iluzjon, odbyła się gala czwartej edycji Grand Video Awards, jedynego w Polsce konkursu dla twórców wideo w Internecie. Podczas eventu wręczano nagrody dla gwiazd polskiej sceny Youtube. Oprócz bardzo znanych osobistości w wirtualnym świecie, takich jak: Krzysztof Gonciarz, Igor Leśniewski (Ajgor Ignacy), czy Michał Nogala, nie mogło zabraknąć również Nas! Podczas całego przedsięwzięcia Nasza załoga promotorska koordynowała stanowisko firmy Asus, gdzie prezentowaliśmy całą gamę sprzętów Asus z segmentu notebooków klasy biznes. Impreza zgromadziła nie tylko gwiazdy Internetu, ale również sporo ciekawej publiczności, która bardzo chętnie brała udział w organizowanych przez Nas konkursach, a zwycięzcy zdobyli wiele ciekawych nagród!
Klient: ASUS
Produkt: GVA AWARDS - ASUS
Data: 10.2018
Zobacz galerię
50 - lecie Intel
Dnia 20.09.18 w Centrum Praskie Koneser w Warszawie odbyły się 50 urodziny firmy Intel. Nasi promotorzy wsparli tę uroczystość swoją wiedzą, opowiadając uczestnikom o historii Intel oraz zmianach technologicznych na przestrzeni lat. Cały event zebrał wielu miłośników firmy Intel, zarówno ze sfery biznesu jak i klientów indywidualnych.
Klient: Intel
Produkt: Promocja firmy Intel
Data: 09.2018
Zobacz galerię
Hot Zlot 2018
Nasza Agencja miała przyjemność uczestniczyć w jedenastej edycji spotkania najaktywniejszych czytelników portalu dobreprogramy.pl Piękna sceneria Pałacu Ossolińskich uświetniła event, gdzie oprócz ciekawych sesji technicznych, dyskusji z uczestnikami i bardzo bogatego programu integracyjnego, pomagaliśmy firmie Intel w organizacji oraz obsłudze ich stanowiska, na którym zaprezentowaliśmy najnowsze rozwiązania w branży IT. Nasi Promotorzy, którzy uczestniczyli w evencie brali aktywny udział w prowadzonych dyskusjach, prezentując przy tym innowacje technologiczne firmy Intel, np. Intel Optane. Organizowali również dla uczestników szereg konkursów z wieloma ciekawymi i cennymi nagrodami.
Klient: INTEL
Produkt: Promocja firmy Intel
Data: 08.2018
Zobacz galerię
Intel Extreme Masters - strefa amerykańska
Po raz siódmy nasz zespół był obecny na Intel Extreme Masters, warte podkreślenie jest to, że nasza agencja wspomaga Intela od samego początku tego eventu w Polsce. Siódemka okazała się szczęśliwą liczbą, ponieważ w tym roku naszą strefę odwiedziło najwięcej osób od czasu IEM w Polsce. Tak jak w poprzednim roku uczestnicy mogli wejść w świat wirtualnej rzeczywistości. Przygotowane było 7 stoisk VR oraz 4 stanowiska z najlepszymi produktami gamingowymi na rynku, na których można było spróbować sił wśród najgorętszych tytułów gier komputerowych.
Klient: Intel
Produkt: IEM 2018
Data: 03.2018
Zobacz galerię
Intel Extreme Masters - strefa polska
Na Intel Extreme Masters współorganizowaliśmy także Polską strefę Intel. Była to strefa VIP, gdzie zaproszeni dziennikarze oraz znane osoby ze środowiska medialnego mogły zapoznać się z najnowszymi technologiami Intel. Stanowisko świetnie współgrało ze sławami ze świata mediów!
Klient: Intel
Produkt: IEM 2018
Data: 03.2018
Zobacz galerię
See Blogers
W lipcu dla firmy Asus współorganizowaliśmy stoisko V edycji See Blogers - festiwal dla twórców internetowych w Polsce oraz ich partnerów. Na stoisku można było zaczerpnąć chwili relaksu, a także pograć na najwyższej klasy komputerach gamingowych.
Klient: Asus
Produkt: Promocja marki Asus
Data: 07.2017
Zobacz galerię
Retail Executive Conference
W czerwcu odbyła się konferencja Retail Executive organizowana przez firmę Intel. Na tej konferencji organizowaliśmy stoisko biznesowe marki Asus. Goście konferencji mieli okazję zapoznać się z najnowszymi sprzętami przystosowanymi do pracy, a także spróbować swoich sił w grach.
Klient: Asus
Produkt: Promocja marki Asus
Data: 06.2017
Zobacz galerię
Turnieje Fifa
W czerwcu na terenie Poznania oraz Katowic wraz z firmą Intel oraz siecią sklepu Media Expert zorganizowaliśmy turniej dla graczy w popularną grę Fifa 17. Liczb zgłoszeń przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się ponad 100 osób w każdym z miast. Spotkania odbywały się przez cały dzień, mimo rywalizacji atmosfera była wspaniała. Pojedynki były zacięte i emocjonujące. Wydarzenie obserwowała publiczność, która dopingowała swoich ulubieńców. Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, w tym między innymi gamingowy laptop firmy Lenovo.
Klient: Intel
Produkt: Promocja marki Intel
Data: 06.2017
Zobacz galerię
Esport-Now
Po raz kolejny pojawiliśmy się na Evencie Gamingowym Esport-Now we Wrocławiu. Tak jak i w zeszłym roku firmę Asus wspomogły nasze hostessy, które zapraszały gości na stoisko, a promotor przedstawiał premierowe sprzęty naszego klienta. Dla gości zorganizowaliśmy niespodziankę w postaci sejfu, gdzie każdy miał szansę wygrania najnowszego laptopa firma Asus. Event ten jest jednym z najbardziej znanych wydarzeń w sferze Gamingowej i po raz kolejny przyciągnął setki uczestników.
Klient: Asus
Produkt: Promocja marki Asus
Data: 06.2017
Zobacz galerię
Akcja promocyjna Archos
W czerwcu, przeprowadziliśmy dla naszego nowego klienta akcję promocyjną telefonów Archos. Przez trzy weekendy, nasi promotorzy doradzali oraz zachęcali do kupna smartfonów firmy Archos w 50 sklepach sieci Euro RTV AGD na terenie całej Polski.
Klient: Ingram Micro
Produkt: Promocja telefonów Archos
Data: 06.2017
Zobacz galerię
Promotorzy Asus
Nasza agencja organizuje i koordynuje akcję promotorską oraz merchandiserską dla jednej z największych firm w branży IT - Asus. Zatrudniamy 30 doradców klienta w całej Polsce w sieciach Media Markt, Saturn, Media Expert, RTV Euro AGD, którzy mają na celu budowanie dobrego wizerunku marki Asus oraz sprzedawania jej produktów. Nasi Merchandiserowie zaś, mają za zadanie odwiedzać lokalizacje w całej Polsce, dostarczać materiały reklamowe, a także dbać o dobry wizerunek marki. W ramach współpracy z firmą Asus przeprowadzamy także szkolenia produktowe dla pracowników sieci sklepów RTV Euro AGD, Neonet, Media Markt, Saturn, Media Expert, które prowadzą nasi wykwalifikowani szkoleniowcy. Akcja rozpoczęła się w maju i jest nadal kontynuowana.
Klient: Asus
Produkt: Promocja produktów marki Asus
Data: 05.2017
Zobacz galerię
Promotorzy Intel
Kwartalnie w ramach współpracy z firmą Intel organizujemy akcję promotorską w 28 najlepszych lokalizacjach sieci Media Expert oraz RTV Euro AGD. Promotorzy zapoznają klientów z najnowszymi technologiami firmy Intel, zbierają informacje i systematycznie raportują na temat potrzeb i opinii klientów, dzięki czemu mogą lepiej spełnić ich wymagania. Prócz wyżej wymienionych celów doradcy wspierają wyznaczone plany sprzedażowe produktów marki Intel. Koordynujemy także akcję merchandiserską na terenie 10 największych województw w Polsce. W jej ramach odbywają się regularne wizyty w punktach sprzedaży, fachowe doradztwo dla sprzedawców, a także dbamy o ekspozycję i dobry wizerunek marki Intel. Akcja rozpoczęła się w maju i jest nadal kontynuowana.
Klient: Promocja produktów marki Intel
Produkt: Intel
Data: 05.2017
Zobacz galerię
Intel Extreme Masters - Strefa Intel
Po raz szósty nasza firma uczestniczyła w największej imprezie gamingowej na świecie - Intel Extreme Masters w Katowicach. Nasz zespół w tym roku był jeszcze liczniejszy. Strefę Intel obsługiwało aż 36 promotorów. To właśnie między innymi dzięki nim strefa cieszyła się zainteresowaniem wielu osób. Uczestnicy mogli liczyć na wiele atrakcyjnych nagród konkursowych oraz upominków. Na stoisku mogliśmy także zobaczyć wiele stanowisk z goglami VR.
Klient: Intel
Produkt: Strefa Intel
Data: 03.2017
Zobacz galerię
Intel Extreme Masters - Strefa VIP
Po raz kolejny, mogliśmy pomóc we współorganizacji strefy VIP Intel podczas Intel Extreme Masters w Katowicach. Na strefie można było przetestować certyfikowane komputery do grania z najwyższej półki, a także spróbować swoich sił w grach wirtualnych, takich jak walka na dyski, symulator samochodu rajdowego i windsurfing.
Klient: Intel
Produkt: Strefa VIP
Data: 03.2017
Zobacz galerię
Szkolenie na SGH: Discovery Europe
W marcu nasza firma przeprowadziła dla firmy Asus / Intel event w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w ramach projektu Discovery Europe. Nasze stoisko składało się z dwóch wysp produktowych oraz stanowiska VR. Oczywiście informacji o produktach można było dowiedzieć się od naszego wykwalifikowanego promotora.
Klient: Intel Asus
Produkt: Urządzenia Asus
Data: 03.2017
Zobacz galerię
Dni Innowacji Orange
Cykliczna impreza dla pracowników Orange gdzie nasza firma organizowała stoisko z najnowszymi innowacjami naszego klienta, turniej gier, konkursy dla pracowników. Wspieraliśmy także trenerów w organizacji szkolenia i prelekcji. Podczas Dnia Innowacji można było zobaczyć najnowsze komputery dla graczy, rozwiązania 2w1 oraz rozwiązania iOT.
Klient: Orange
Produkt: Innowacje Intel
Data: 02.2017
Zobacz galerię
Intel Media Expert
W październiku oraz listopadzie Nasza Agencja organizowała stoiska promocyjne na otwarciach nowych sklepów Media Expert. Na stoisku można było przetestować najmocniejsze laptopy dostosowane do grania, a w turnieju w grze Fifa 17 do wygrania były atrakcyjne nagrody.
Klient: Intel
Produkt: Komputery 2 w 1
Data: 11.2016
Zobacz galerię
Szkoła jazdy Subaru
28 października wraz z firmą Intel zorganizowaliśmy szkolenie z technik bezpiecznej jazdy dla naszych pracowników na nowo otwartym Torze Łódź. Promotorzy mieli do dyspozycji 15 samochodów i pod opieką profesjonalnych instruktorów uczyli się technik bezpiecznej jazdy. Na koniec każda osoba mogła się przejechać po torze ekskluzywnymi samochodami.
Klient: Intel
Produkt: szkolenie
Data: 10.2016
Zobacz galerię
Intel Play
We wrześniu oraz w październiku organizowaliśmy stoisko na bankiecie dla pracowników firmy Play. Goście mieli możliwość przetestowania najmocniejszych laptopów w akcji, a w konkursie na najlepszy przejazd po torze do wygrania był między innymi komputer.
Klient: Intel
Produkt: Technologie Intel
Data: 09.2016
Zobacz galerię
X-kom CLASH
11-12 czerwca organizowaliśmy stoisko na imprezie gamingowej X-kom CLASH w Częstochowie. Nasza kadra obsługiwała całą strefę, w której można było się zrelaksować, ale i też pograć na najwyższej klasy sprzętach stworzonych przede wszystkim do gier. Na gości czekały konkursy oraz atrakcyjne nagrody.
Klient: Intel
Produkt: Najnowsze Technologie
Data: 06.2016
Zobacz galerię
Zlot Plejada
W maju organizowaliśmy stoisko firmy Intel na Zlocie Subaru w Dźwirzynie. Goście zlotu mieli szansę zapoznać się z najnowszymi technologiami firmy Intel na naszym stoisku.
Klient: Intel
Produkt: Technologie Intel
Data: 05.2016
Zobacz galerię
Sektor 3.0
18 maja organizowaliśmy stoisko firmy Intel na konferencji naukowej Sektor 3.0 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Nasz promotor przedstawiał gościom konferencji najnowsze technologie firmy Intel.
Klient: Intel
Produkt: Technologie Intel
Data: 05.2016
Zobacz galerię
Infoshare
W dniach 18-20 maja organizowaliśmy stoisko firmy Intel na konferencji technologicznej Infoshare w Gdańsku. Nasi promotorzy zapoznawali gości konferencji z najnowszymi technologiami firmy Intel.
Klient: Intel
Produkt: Technologie Intel
Data: 05.2016
Zobacz galerię
Najnowsze technologie i produkty firmy Intel
W kwietniu na CISCO forum nasza firma wspierała producenta procesorów swoim wsparciem technicznym. Nasz Promotor pokazywał najnowsze technologie biznesowe.
Klient: Intel
Produkt: Najnowsze technologie
Data: 04.2016
Zobacz galerię
IEM strefa Amerykańska
W marcu nasi wykwalifikowani promotorzy i promotorki obsługiwali stoisko "Strefa Intel" na imprezie Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach. Światowy finał IEM jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez e-sportowych w naszym kraju, jak i jedną z największych na całym świecie. Na gości czekało mnóstwo atrakcji, począwszy od turniejów ligowych, do turniejów strefowych, a na wielu nagrodach kończąc.
Klient: Intel
Produkt: Stefa Intel
Data: 03.2016
Zobacz galerię
IEM strefa Polska
Kompleksowa obsługa stoiska VIP na imprezie Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach. Nasza wykwalifikowana kadra obsługiwała ekskluzywną Strefę Intel, na której można było zobaczyć najnowsze technologie firm Intel, zagrać w najnowsze gry na najmocniejszych komputerach, oraz przenieść się do wirtualnej rzeczywistości, dzięki goglom VR.
Klient: Intel
Produkt: Strefa Intel
Data: 03.2016
Zobacz galerię
Kostki Dice
Na przełomie września i października, nasza firma organizowała stoiska na kiermaszu produktów w Poznaniu oraz Mobility Reseller Days 2015 w Warszawie. Nasze hostessy, promowały kostki do gier Dice.
Klient: Dice
Produkt: Kostki Dice
Data: 09.2015
Zobacz galerię
Maxcom Tesco
Na przełomie czerwca i lipca nasi wykwalifikowani promotorzy wspierali akcję promocyjną firmy Maxcom. Promotorzy wspierali konkurs konsumencki w sieci Tesco. Akcja odbywała się w marketach w całej Polsce.
Klient: Maxcom Tesco
Produkt: Maxcom Tesco
Data: 06.2015
Zobacz galerię
Maxcom Play
Na przełomie maja i czerwca nasi wykwalifikowani promotorzy wspierali akcję promującą produkt firmy Maxcom - FitGo. Akcja odbywała się w 8 salonach Play w całej Polsce, a nasi promotorzy mieli za zadanie nie tylko mówić o produkcie, ale także pokazywać jego zalety.
Klient: Maxcom Play
Produkt: Maxcom Play
Data: 05.2015
Zobacz galerię
Intel Play
W kwietniu nasza firma organizowała stoisko w ramach Dni Innowacji dla pracowników sieci komórkowej Play. Nasza hostessa wypełniała ankiety, a promotor przedstawiał komputery z wydajnymi procesorami.
Klient: Intel Play
Produkt: Intel Play
Data: 04.2015
Zobacz galerię
Strefa Intel
Kompleksowa obsługa stoiska "Strefa Intel" na imprezie Intel Extreme Masters 2015 w Katowicach. Światowy finał Intel Extreme Masters w Katowicach zaplanowany był na 13-15 marca i jest bez wątpienia najbardziej oczekiwaną imprezą e-sportową w naszym kraju. W tych dniach w katowickim Spodku działo się bardzo dużo, począwszy od turniejów pod szyldem IEM, poprzez rozgrywki Counter-Strike, League of Legends, Starcraft II aż do mniejszych zmagań, organizowanych na poszczególnych stoiskach.
Klient: Intel
Produkt: Strefa Intel
Data: 03.2015
Zobacz galerię
PC clinic
Kompleksowa obsługa stoiska "PC clinic" na imprezie Intel Extreme Masters 2015, która odbyła się w dniach 13-15 marca w Katowicach. Na klientów na stoisku czekały Hostessy, które doradzały wybór jednej z czterech odpowiednich stref oraz nasi profesjonalni doradcy który w sposób fachowy pomagali klientom w doborze odpowiedniego sprzętu.
Klient: Intel
Produkt: Extreme Masters
Data: 03.2015
Zobacz galerię
ASUS Intel Extreme Masters
Kompleksowe przygotowanie akcji. Od koncepcji do wykonania. Hostessy w przygotowanych przez nas strojach, zachęcały do wzięcia udziału w konkursie poprzez roznoszenie przygotowanych ulotek, oraz zapraszanie na stoisko X-KOM i ALSEN na których można było zobaczyć i wypróbować najnowsze sprzęty dla graczy podczas Intel Extreme Masters w dniach 13-15 marca w Katowicach. Nagrodą w konkursie był przejazd jednym z trzech wynajętych i oklejonych przez nas super aut. Dodatkową atrakcją był przejazd Bar Busem Intel Asus i zapoznanie się w nim z wydajnymi procesorami.
Klient: ASUS
Produkt: ASUS Intel Extreme Masters
Data: 03.2015
Zobacz galerię
UNICEF Polska: Fundraising bezpośredni
Test pozyskania darczyńców programu UNICEF365 w wybranych Centrach Handlowych w Polsce.
Klient: UNICEF Polska
Produkt: UNICEF
Data: 01.2015
Zobacz galerię
Szkolenie NPT Lenovo
Kompleksowa obsługa szkolenia NPT Lenovo. Tegoroczna edycja odbyła się w warszawskim Centrum Olimpijskim nad Wisłą. Około 300 partnerów uczestniczyło w serii prezentacji produktowych Lenovo.
Klient: Lenovo
Produkt: Lenovo
Data: 10.2014
Zobacz galerię
Wielkie Manewry Wojskowe Intel DELL
Organizacja imprezy integracyjnej dla firm Intel, Dell
Klient: Intel DELL
Produkt: Procesory komputerowe
Data: 09.2014
Zobacz galerię
HOT ZLOT
Kompleksowa obsługa stoiska. Praca dwóch Promotorów oraz branding stoiska.
Klient: INTEL
Produkt: Produkt: najnowsze technologie i produkty firmy Intel
Data: 07.2014
Zobacz galerię
Marcin Gortat Camp 2014 / Mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie
Kompleksowa obsługa stoiska ASUS/INTEL podczas Marcin Gortat Camp 2014 oraz meczu Gortat Team vs Wojsko Polskie, praca hostess, promotorów, obsługa stoiska
Klient: INTEL ASUS
Produkt: tablety oraz komputery
Data: 06.2014
Zobacz galerię
Moto Nostalgia
Kompleksowa obsługa stoisk firmy "Soul Cars" na imprezie Moto Nostalgia 2014 w Warszawie.
Klient: Soul Cars
Produkt: Cars
Data: 05.2014
Zobacz galerię
MOTOSERCE 2014 Łódź
MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa. Zebraliśmy 2476 Litrów Krwi! Pamiętajcie: KREW, DAREM ŻYCIA ! Pracuj dla nas wspierało akcję Motoserce.
Klient: Motoserce
Produkt: Motoserce
Data: 04.2014
Zobacz galerię
Konferencja Play 2014
Praca hostess oraz promotora na jednym ze stoisk podczas konferencji PLAY 2014
Klient: Intel
Produkt: Procesory komputerowe
Data: 03.2014
Zobacz galerię
Otwarcie Komputronik Megastore w Poznań C.H Plaza
Otwarcie sklepu Komputronik Megastore w Poznaniu - praca hostess podczas otwarcia sklepu
Klient: Intel
Produkt: Procesory komputerowe
Data: 03.2014
Zobacz galerię
Intel Extreme Masters
Kompleksowa obsługa stoisk "Strefa Intel" na imprezie Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach Światowy finał Intel Extreme Masters w Katowicach zaplanowany był na 14 - 16 marca i jest bez wątpienia najbardziej oczekiwaną imprezą e-sportową w naszym kraju. W tych dniach w katowickim Spodku działo się bardzo dużo, począwszy od turniejów pod szyldem IEM, poprzez rozgrywki Counter-Strike, League of Legends, Starcraft II aż do mniejszych zmagań, organizowanych na poszczególnych stoiskach.
Klient: Superfly
Produkt: Procesory komputerowe
Data: 03.2014
Zobacz galerię
Intel - T-Mobile
Kompleksowa obsługa stoiska firmy Intel na dniach innowacji organizowanego przez T- Mobile w Warszawie. Nasz Promotor prezentował nowinki m.in.technologię Technologie WIDI za pomocą której możemy umożliwić urządzeniom komputerowym bezprzewodowe przekazywanie obrazu oraz dźwięku.
Klient: Intel
Produkt: T-Mobile
Data: 12.2013
Zobacz galerię
SBS - Miasteczko Orange
Akcja zachęcająca do zapoznania się z produktami firmy SBS w Miasteczku Orange; Hostessy w Miasteczku Orange prezentowały produkty oraz zachęcały do wzięcia udziału w konkursie z licznymi nagrodami m.in. słuchawki, rękawiczki do telefonu dotykowego.
Klient: SBS
Produkt: Akcesoria do telefonów
Data: 12.2013
Zobacz galerię
Polska premiera tabletu
Lenovo Yoga - BetterWay
We wtorek 05.11.2013 w Centrum Konferencyjno-Targowym przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie odbyła się Polska premiera tabletów Lenovo Yoga 8 i Lenovo Yoga 10. Aranżacja oraz przygotowanie całej koncepcji premiery, obsługa stoiska poprzez wykwalifikowanych Promotorów- Lenovo Team, projekty graficzne, produkcja gadżetów, logistyka.
Klient: Lenovo
Produkt: Yoga
Data: 11.2013
Zobacz galerię
Promocja procesorów 4 gen. w sklepach Komputronik
Promocja procesorów 4 generacji Intel podczas eventów gamingowych w salonach Komputronik, przygotowanie całej koncepcji akcji, obsługa, przygotowanie stoisk, projekty graficzne, produkcja gadżetów, logistyka, promocja na portalach społecznościowych,
Klient: Intel
Produkt: Procesory 4 generacji Intel
Data: 09.2013
Zobacz galerię
Hot Zlot 2013 - obsługa strefy Intel
Aranżacja oraz obsługa stoiska Intel na imprezie Hot Zlot DobreProgramy.pl, logistyka, przygotowanie materiałów POS, przygotowanie stoiska, obsługa stoiska poprzez wykwalifikowanych Promotorów
Klient: Intel
Produkt: wszystkie produkty firmy Intel
Data: 07.2013
Zobacz galerię
Premiera Ultrabook Sony Vaio Pro 11 w sklepie Komputronik Megastore
premiera najlżejszego ultrabooka na świecie, przygotowanie koncepcji, obsługa poprzez hostessy i promotorów, obsługa baristy animacje na ulicach Warszawy, przygotowanie ulotek oraz materiałów POS, obsługa konkursu towarzyszącemu
Klient: Intel / SONY
Produkt: Ultrabook Sony Vaio Pro 11
Data: 05.2013
Zobacz galerię
Otwarcie Megastore Komputronika
Otwarcie sklepu Komputronik Megastore - praca hostess oraz promotora handlowego podczas otwarcia sklepu
Klient: producent procesorów komputerowych
Produkt: Procesory komputerowe
Data: 04.2013
Zobacz galerię
Konferencja Play
Praca hostess na jednym ze stoisk podczas konferencji PLAY
Klient: producent procesorów komputerowych
Produkt: Procesory komputerowe
Data: 03.2013
Zobacz galerię
NFS Most Wanted
Promocja gry Need For Speed w 30 miastach Polski - sklepy Media Markt, Saturn oraz Media Expert Promotorzy zachęcali do zakupy organizując mini rozgrywki najlepszym uczestnikom rozdawali mini nagrody
Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: Need for Speed: Most Wanted
Data: 11.2012
Zobacz galerię
Targi Energetab 2012
Organizacja atrakcji na stoisku targowym, gra Bowling, przygotowanie stoiska, animacja oraz przeprowadzenie turniejów
Klient: Pkp Energetyka
Produkt: Targi Energetab 2012
Data: 09.2012
Zobacz galerię
Uefa Euro 2012
Kompleksowa organizacja turniejów kibiców w największych miastach Polski, sklepy Media Markt i Saturn
Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: UEFA EURO 2012
Data: 05.2012
Zobacz galerię
Battlefield 3
Promocja gry Battlefield w 35 miastach Polski - sklepy Media Markt i Saturn; Promotorzy zachęcali do zakupy gry a także wydawali gratisy w postaci kuponów uprawniających do pobrania dodatkowego wyposażenia oraz wydawali unikatowe smycze
Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: Batllefield 3
Data: 10.2011
Zobacz galerię
Intel
Długoterinowa akcja producenta procesorów komputerowych, akcja prowadzona w sklepach branży komputerowej; między innymi: Media Expert Terg, Media Expert Domex, RTV EURO AGD, Vobis, Avans
Klient: producent procesorów komputerowych
Produkt: Procesory komputerowe
Data: 10.2011
Zobacz galerię
SIMS 3 Zwierzaki
Organizacja promocji w sklepach AUCHAN; praca hostess zachęcających do zakupu gry oraz dodatku do gry w specjalnej premierowej cenie
Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: SIMS 3: Zwierzaki
Data: 10.2011
Zobacz galerię
FIFA 12
Promocja gry FIFA 13 w 20 miastach Polski - sklepy Media Markt i Saturn (organizacja turniejów z nagrodami)AUCHAN (promocja produktu poprzez hostessy
Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: FIFA 12
Data: 09.2011
Zobacz galerię
SIMS3
Akcja Promocyjna gry SIMS 3, przygotowanie stoiska promocyjnego. Akcja organizowana w kilku sieciach handlowych.
Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: SIMS3
Data: 05.2011
Zobacz galerię
Asus Lamborghini
Organizacja promocji oraz stoiska pod akcje sprzedażową najnowszego NB firmy ASUS na procesorach Intel VX1 -Lamborghini. Budowa i branding stoiska, kreacja oraz wydruk ulotek informacyjnych, nadzorowanie akcji podczas trwania na terenie całej Polski, przeprowadzenie konkursów z nagrodami na temat wiedzy o ASUS.
Klient: Asus, Intel
Produkt: Komputery
Zobacz galerię
Spore
Akcja Promocyjna gry Spore połączona z promocją soków Cappy.
Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: Spore
Zobacz galerię
Uefa Euro 2008
Kompleksowa organizacja turniejów kibiców w największych miastach Polski
Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: UEFA EURO 2008
Zobacz galerię
FIFA 09
Kompleksowa organizacja turniejów kibiców w największych miastach Polski
Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: FIFA 09
Zobacz galerię
FIFA 10
Kompleksowa organizacja turniejów kibiców w największych miastach Polski
Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: FIFA 10
Zobacz galerię
Fujitsu Democorner
Akcja producenta procesorów komputerowych, akcja prowadzona w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi
Klient: producent procesorów komputerowych
Produkt: Komputery
Zobacz galerię
Acer Aspire Timeline
Długoterminowa akcja producenta komputerów oraz procesorów komputerowych, akcja prowadzona w sklepach RTV EURO AGD
Klient: Acer, Intel
Produkt: Acer Aspire Timeline
Zobacz galerię
Pochód 1-majowy Multibank
1-majowy pochód ulicami największych miast Polski reklamujący "Konto ze zwrotem opłat"
Klient: Multibank
Produkt: Konto ze zwrotem opłat
Zobacz galerię
NFS Undercover
Akcja promocyjna gry Need For Speed Undercover - przygotowanie oraz produkcja stoiska promocyjnego, akcja z Promotorami oraz Hostessami w kilku sieciach handlowych
Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: Need for Speed: Undercover
Zobacz galerię
Taryfa Kubali iPlus
Akcja Promocyjna mobilnego internetu "iPlus" przeprowadzana w centrach handlowych na terenie całego kraju
Klient: Polkomtel
Produkt: Taryfa Kubali iPlus
Zobacz galerię
Taryfy Kubali
Akcja Promocyjna "Taryf Kubali" w Centrach Handlowych oraz w okolicach salonów PLUS GSM. Hostessy w specjalnie przygotowanych strojach zachęcały do zakupu telefonu w "Taryfie Kubali"
Klient: Polkomtel
Produkt: Taryfy Kubali
Zobacz galerię
SIMS 2
Akcja Promocyjna dodatku gry SIMS 2, przygotowanie stoiska promocyjnego oraz stroju dla jednego z Promotorów. Akcja weekendowa w kilku sieciach handlowych
Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: SIMS 2
Zobacz galerię
SIMS 2 Ikea urządza dom
Akcja Promocyjna dodatku IKEA SIMS 2, przygotowanie stoiska promocyjnego oraz stroju dla jednego z Promotorów. Akcja weekendowa we wszystkich sklepach IKEA
Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: SIMS 2: Ikea
Zobacz galerię
Singstar
Akcja Promocyjna gry Singstar Polskie Hity. Prowadzona w kilku sieciach handlowych
Klient: Sony
Produkt: Singstar Polskie Hity
Zobacz galerię
ModNation Racers
Kompleksowa organizacja akcji promocyjnej towarzyszącej premierze gry ModNation Racers - akcja prowadzona w kilku sieciach handlowych. Ponadto przygotowanie materiałów promocyjnych w postaci broszur oraz naklejek
Klient: Sony
Produkt: ModNation Racers
Zobacz galerię