Oferta dla promotorów
ZAKRES PRACY

Głównym obszarem pracy promotorów i hostess są akcje promocyjne organizowane w centrach handlowych i sklepach detalicznych w całej Polsce. Akcje zwykle odbywają się w weekendy i trwają kilka kolejnych tygodni. Podczas akcji promowane są konkretne produkty, najczęściej nowości wprowadzane na rynek. Praca promotora i hostessy to szeroki wachlarz: od rozdawania ulotek, poprzez rozmowy z klientami, do prowadzenia quizów i konkursów. Każda akcja promocyjna poprzedzona jest szkoleniem, przygotowującym merytorycznie i dającym wiedzę o promowanym produkcie.

ZOBACZ REALIZACJE

ZASADY PRACY

Rzetelność i punktualność to podstawowa zasada w pracy. Do obowiązków promotora i hostessy należy również raportowanie przebiegu akcji promocyjnej po każdym weekendzie. Cenimy szybką i otwartą komunikację jeśli jakiś element promocji wymaga ulepszenia. Wszyscy promotorzy i hostessy są zatrudniani na podstawie umów, wystawiamy też formularze PIT konieczne do rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

REJESTRACJA

Aby mieć dostęp do ofert pracy należy się zarejestrować, formularz zbiera dane potrzebne do przygotowania umowy, dlatego zwykle zajmuje to kilka minut. Prosimy o dokładne jego wypełnienie bo na tej podstawie dobieramy promotorów do poszczególnych akcji. Wymagamy również dołączenia aktualnego zdjęcia, gdyż tego oczekują od nas Klienci.

Chcesz otrzymywać oferty pracy:

ZAREJESTRUJ SIĘ