Pracujdlanas.pl
O Nas

Istniejemy na rynku od 2005 roku, jesteśmy zespołem złożonym z grupy doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin: marketingu, sprzedaży, grafiki i informatyki. Nasi pracownicy to osoby nie tylko pracujące w wybranej przez siebie specjalności, ale także traktujące to, co robią, jako pasję i hobby, przez które się realizują. Współpracujemy od lat z wieloma znanymi firmami, wspierając kampanie promujące ich marki. Nasze doświadczenie to kilkadziesiąt zrealizowanych wspólnie projektów, zachęcamy do ich obejrzenia w zakładce Realizacje.

ZOBACZ REALIZACJE

Dlaczego My?

Dysponujemy ponad 6000 bazą promotorów oraz hostess, których wiedzę w sposób cykliczny uzupełniamy poprzez prowadzenie szkoleń oraz testów kompetencji. Posiadamy własny system raportowania on-line, dzięki któremu Klienci naszej firmy mają stały dostęp do monitorowania przyrostu sprzedaży przez co mogą szybko reagować na zmiany rynkowe.

Jesteśmy firmą rzetelną ceniącą sobie uczciwość, dlatego też zatrudniamy pracowników tylko na umowy. Szanujemy naszych pracowników przez co zapewniamy Klientom świadczenie usług o najwyższym poziomie jakości, zapraszając do współpracy jedynie osoby zaangażowane w pracę